PHP programátor (WordPress)

Myšlení inženýra, přístup konzultanta

WANTED!

Míříme vysoko. Zacíleno máme na nadšeného PHP programátora Juniora pro WordPress platformu. Myslíš jako inženýr a máš přístup konzultanta? Jsi ambiciozní a nemáš zkušenosti, přesto máš chuť a ambice posouvat dál sebe, své kolegy a klienty?

ZAMIŘ MEZI NÁS.

Máš blízko k moderním technologiím? Plane v tobě touha učit se novým věcem a přinášet nová řešení? Jsi z těch, kdo se nezaleknou výzev, které ještě nikdo před tebou nezdolal? Umíš alespoň alespoň základy PHP a MySQL? Fajn! Ostatní tě naučíme.

CO OD NÁS MŮŽEŠ OČEKÁVAT?

Neboj se, nehodíme tě do vody, abys hned failoval/a. Začneme postupně jednoduchými úkoly, aby ses oťukal/a, pochopil/a workflow, naše klienty a jejich priority. Až zjistíš, že chceš víc, začneme přidávat podle tvého vnitřního nastavení to, co chceš dělat: Někdo rád dělá všechno, někdo rád řeší náročné výzvy, někdo rád věci udržuje, kontroluje a zlepšuje. Někdo rád konzultuje, tvoří abstrakce a diskutuje. Zjistíme, co se ti líbí, a tomu se budeš věnovat.
Coby junior specialista u nás nemáš strop. Můžeš se velmi rychle vypracovat na zkušeného senior specialistu, záhy postoupit na post na team leadera, konzultanta a stát se ředitelem pro technologie. Ambicím a snům svých lidí neklademe limity.

CO JEŠTĚ ZÍSKÁŠ?

– Smysluplnou práci na zajímavých projektech.
– Prostor a podmínky pro svůj další profesní růst jak v oboru IT, angličtině, tak také ve tvém osobním životě.
– Týmové, příjemné a pracovité kolegy.
– Home-office / možnost pracovat v síti Impact HUB v ČR i ve světě.
– Bring Your Own Device, aneb každému se dobře pracuje na jiném zařízení.
– Konkrétní podmínky (DPP/ŽL + plat) záleží na tvé představě a vyjednávacích schopnostech.

JAK SE MEZI NÁS MŮŽEŠ DOSTAT?

Na sáhodlouhá CV a fotky nedáme. Raději se sejdeme osobně na kávě/čaji v Impact Hubu Ostrava. Budeme se chtít dovědět více o tobě, o technologiích, které máš rád/a i tvé práci a zkušenostech. Vyzkouším si, jak bys postupoval/a při řešení konkrétního problému, kdy mi půjde o to pochopit, jak o problémech přemýšlíš, jakým způsobem se na ně díváš, navíc když jsi limitován/a časem. Řekneme si, zda by se nám takto dobře pracovalo.

Volat / smskovat můžeš na: + 420 777 287 451
Na setkání se těší,
Patrik Šíma
Patrik Šíma, jednatel agentury WrongWare

Kontakt

Jeden klik a můžete mluvit! Zkuste to!
 

WrongWare s.r.o.

Sokolská třída 1263/24
702 00 Ostrava
Otevírací hodiny: 9.00-17.00 v pracovní dny
IČ: 019 39 327 ID dat. schránky: 04t3xras
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 56841. Základní kapitál: 200 000,- Kč

Mapa